KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13669241
nr 1366 9241
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad, HC IV/VIII, Haskel 187. Motivet: ca 37,5x48 cm. Bladets mått: 50x63 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:18:56
9/12 17:21:22
300 kr
10/12 19:33:27
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander